Evde internetten para kazanmak

Evde internetten para kazanmak

Evde internetten para kazanmak elinizde ilgi çeken oyunlar, dosyalar var ise bu tarz şeyleri rapidshare, fileshare gibi download sitelerine yükleyip, forum veya toplumsal paylaşım sitelerinde duyurursanız, dosyalarınız indirildikçe o kadar para kazanmaya başlayabilirsiniz

Aynı halde video paylaşabileceğiniz siteler de mevcut. Yükleyeceğiniz video`lar ne kadar oldukca izlenirse, o denli fazlaca para kazanabilirsiniz. YouTube için geçerli olmasa da bu şekilde çalışan pek fazlaca site var.

Bir başka metot ise anket doldurarak para kazanmak . Sadece anket doldurarak anketlere bakılırsa para kazanabiliyorsunuz. Üstelik yasal bir site.

AffiliateMarketing ( Satış Ortaklığı ) seçimi siteler ise para kazanmak için oldukca uzun süreç gerektiren bir uygulamadır. Hızlı para kazanmanız için bu tip siteleri fazlaca tavsiye etmiyoruz.

Evde internetten para kazanmak
Evde internetten para kazanmak

Ev kadınlarına yönelik para kazanma yolları

Evde mandal işi yaparak para kazanmak

Bazı işler vardır bu işler genel anlamda bir iş olmasa da ek gelire gereksinim duyanlara ve bilhassa de hanımefendilere bir iş kapısı olabilirler. Bunların en başında ise İŞKUR Tarafından öğretilmekte olan işler gelmektedir. İnsanların her zaman aldıkları maaş veya aldıkları paralar kendilerine yetmeyebilir. Bu nedenle çoğu vakit insanoğlu ek gelirlere gereksinim duyarlar. Bunun yanında geçmişte olumsuz olaylar yaşamış ve hiçbir vakit bir iş yapma imkanına haiz olamamış bayanlar için de iş kur açmış olduğu kurslarla iyi bir gelir kapısı olabiliyor.

Evde nasıl para kazanılır

İŞKUR bünyesinde oluşturulan kurslara katılan insanlara hem kurs veriyor hem de 15 TL kursa katılma parası olarak günlük ödüyor. Mandal işi son aşama tercih edilen işlerden bir tanesidir. Daha fazlaca ek gelire ihtiyacı olan kadınlar tarafından meydana getirilen bu işte tek yapmanız gereken mandal makinesi desteği ile mandal yapmak. Evinizde bir mandal makinesi yok ise şimdi soruyorsunuzdur sadece mandal makinesinin olup olmaması bir şeyi değiştirmez. Eğer bu işe merak saldıysanız, bu işi meydana getiren şirketler size işi verdiğinde evinize makinesini de göndermektedir.

Eğer evinizde oturarak para kazanmak ve ek iş yapmak istiyorsanız o vakit mandal işini eve veren firmaları bulup onlardan bu işleri almalısınız. Eğer sizinde evde mandal işi meydana getirmeye ihtiyacınız var ise, bu işi yapabilirsiniz.

Evde yiyecek yaparak para kazanmak

Firmaların yoğun olması nedeniyle evde yiyecek yapıp satmak büyük alaka görmektedir. Talebin yoğun olması ev yemeği sektörünü gittikçe büyütmektedir. Ev hanımları, çevrelerindeki firmalara öneri sunarak bir adım atabilir. Gıda firmalarına yüksek ücretler ödeyen işverenler bu öneriye sıcak bakabilir.

Bu iş sahası ancak ev yemekleriyle sınırlı kalmamakta evde meydana getirilen nikah şekeri ve boncuk işleri de hanımlara iş imkanı sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir