Kingsman: Altın Çember

Yılın en eğlenceli filmleri arasında yer alan Kingsman: Altın Çember, geçtiğimiz aylarda vizyona girmişti. 2014 yılında çekilen ve dünya çapında beğeni toplayan Kingsman: Gizli Servis isimli birinci filmin ardından çevrilen serinin bu ikinci filmi, yüz milyon dolarlık bütçesine karşılık olarak dört yüz milyon dolarlık bir gelir elde etti. İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri ortak yapımı olan bu casusluk filminde yönetmenlik koltuğnda Matthew Vaughn otururken, başrollerde Taron Egerton, Colin Firth ve Mark Strong gibi isimler yer alıyor. Kingsman Altın Çember full izle sayfamız aracılığıyla filmi izleyebilirsiniz.
İlk filme göre devam senaryosu olan Altın Çember’de, harekete geçmeye hazırlanan ajanların çalışmaları anlatılıyor. Artık bir merkezleri bulunmayan Kingsman ajanları, duyumlarıyla hareket etmeye başlarlar ve Amerika’da farklı bir casusluk işleyişinin bulunduğunu öğrenirler. Bu teşkilat da kendileriyle aynı dönemde kurulmuş ve aynı amaca hizmet etmektedir. Düşmanlarına karşı ortak bir şekilde hareket etmeye başlayan bu iki ajan grubu, ortaya eğlenceli ve aksiyon dolu bir hikâye çıkaracaklardır.
Eggsy rolünde yine Taron Egerton oynarken, Harry ismindeki ajanı canlandıran Colin Firth, Ginder rolü ile Halle Berry ve Poppy adlı kötü karakter rolü ile de Julianne Moore filmin oyuncuları arasında yer almaktadır.
Çekimleri İngiltere’de tamamlanan bu film, usta oyuncularının bir araya toplanmasının yanı sıra ilk filmindeki başarı dolayısıyla da takdir edilmeyi hak etmektedir. Kingsman Altın Çember Türkçe düblaj izle adresi sayesinde siz de filmi ücretsiz olarak internet sitemizden izleyebilirsiniz.
Film izleme sitemiz üzerinden, Kingsman: Gizli Servis isimli serinin ilk filmine de ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan filmlerin hepsi, birkaç alternatifli olarak yayın yapmaktadır. Bu maksatla sitemiz ücretsiz olarak yayın yapmaya devam etmektedir. Kingsman 2 full hd izle sayfamız aracılığıyla, çok beğlenilen Kingsman’ın ikinci filmini izleme şansına erişebilirsiniz.
Bahsi geçen film, vizyona girdikten sonra ülkemizde 240 bin kişi tarafından izlenilmiş ve toplamda 3 milyon liranın üzerinde hasılat elde etmişti. Vizyondan kalkan filmin, devam filmleri çekilecek mi henüz bilinmiyor.

Bir yorum Sizinkini ekleyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir