Oraguard Kaput Filmi Fiyatları

Oraguard kaput filmi fiyatları. Oraguard marka 5 yıl garantili tam boy kaput koruma filminde 200 TL fiyat fırsatı EMR Garage Ankara mağazamızda sizi bekliyor. LLumar Ankara bayisi olarak komple şeffaf kaplamada 1500 TL fiyat sunuyoruz. Detaylı bilgi için lütfen bizi 0553 668 92 92 üzerinden arayınız.

Araçlarınızı kullanırken çoğu zaman zarar gören noktalar olduğunu fark edersiniz. Bu bazen bagaj kısmı, bazen araç camları bazense kaput bölüm olabiliyor. Tüm bu zararlara karşı önlemler alabilmek ise mümkün. Araçlarınızı korumak istiyorsanız zarar gören bölgeler için çalışma yapabilirsiniz. Örneğin kaput bölümüne taş gelmesi ve çizik oluşturması, kuş pisliğinin leke oluşturması veya kaput bölümünün boyasının dökülmesi gibi çeşitli durumlarda önceden önlem alarak kaput koruma filmi takabilirsiniz. Kaput koruma filmleri aracınız için ideal korumayı sağlar. Aracınızın kaput bölgesine gelebilecek zararı en aza indirecek olan kaput koruma filmi, masraflarınızı da kısacaktır. Eğer aracınızın kaput bölgesi zarar görebilecek olursa en basit örnekle boyasının değişmesi gerekecektir. Bu durumda size ek masraf açılacak ve aracınızın kaput bölgesinin boyasını yenilemeniz gerekecektir. Tüm bu masraf durumlarına yönelik önlem alabilirsiniz.

Kaput koruma filmi çoğu zaman aracınızı zararlardan korumaktadır. Özellikle aracınızın ön çamurluk bölgeleri en fazla zarar gören bölgelerden birisidir. Hem yağışlı havalarda hem de çamurlu bölgelerde seyahat ederken zarar gören ve tahriş olan bu bölgeyi kaput koruma filmleri ile koruyabilirsiniz. Aracınızın kaput bölgesini tam anlamıyla koruyabilen llumar kaput koruma filmleri, diğer filmlere oranlar %33 daha kalın ve koruyucudur. Hem saydam görüntüsü ile aracınızın genel görünümünü değiştirmez hem de aracınızı sağlıklı bir şekilde kullanabilmenize olanak sağlar. Her türlü tehlikeye karşı önlem alabilen koruma filmleri, aracınızı uzun süre boyunca sıfır hali ile kullanabilmenize olanak sağlar. Uygun fiyatlı kaput koruma filmleri hakkında bilgi almak ve ücretsiz destek hizmetinden faydalanmak için bizlere ulaşabilir, kaput koruma filmlerinin ne işe yaradığı veya hangi bölgeleri kapsadığını öğrenebilirsiniz. Siz de aracınızın zarar görmesini istemiyorsanız bölgesel koruma filmlerini tercih edebilirsiniz.

Kaput filmi yanında aracınıza uygun android multimedya cihazları, cam filmi, aksesuar gibi tüm ürünler için navigasyonstore.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Share

ozan

..

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir