Thor: Ragnarok

Merâkla beklenen Thor’un yeni filmi, Thor: Ragnarok ismiyle geçtiğimiz haftalarda vizyona girdi. Yönetmenliğini Taika Waititi’nin yaptığı filmde senaryo, Craif Kyle ile Christopher Yost tarafından kaleme alınmıştır. Başrollere ise her zamanki gibi Chris Hemsworth ile Tom Hiddleston geçmiş bulunmakta.
Serinin bu üçüncü filminde artık Norse kıyameti ile ilgili bilgiler bulacağız. Son olarak evrenin farklı bir noktasında sıkışan Thor, Asgard’tan çok uzakta bir yerlerde kalmıştır. Bir türlü buradan çıkamayan Thor’un yanında çekici bile yoktur. Asgard ise yıkılmak üzeredir. Bununla birlikte Ragnarok harekete geçmiş ve Asgardlıları yok etmek üzere girişimde bulunmuştur. Bu kargaşanın baş müsebbibi olarak Hela’yı görüyoruz. Thor ise, tüm bu gelişmeler karşılığında hürriyetini tekrar kazanmak zorundadır. Bundan dolayı Hulk ile karşılaşacak olan Thor, bize yine müthiş bir film deneyimi yaşatacaktır.
Filmi Thor Ragnarok full izle sayfamızdan ücretsiz olarak izleyebileceğinizi hatırlatalım. Marvel Comics çizgi romanlarının bir kahramanı olan Thor, ilk defa 1950 yılında yayınlanmış ve bugüne kadar birçok defa çizgi film ile filme çevrilmiştir. Ancak bu son yapım, olağan dışı görsel efektler ve inanılmaz kurgusuyla diğerlerini geride bırakmış durumdadır.
Toplamda yüz otuz dakika süren bu müthiş fantezi kurgu filmi, yüz seksen milyon dolarlık bir yapım mâliyet ile vizyona girmiştir. Aynı zamanda serinin üçüncü filmi olan Thor: Ragnarok’u, Thor 3 HD izle yazarak da sitemizden izleme imkânına erişebilirsiniz.
Amerika Birleşik Devletleri’nde çekilen filmde, 1937 doğumlu Anthony Hopkins de yine Odin rolüyle karşımıza çıkmaktadır. Film Türkiye’de de çok sevilmiş ve binlerce kişiden mürekkep fanları oluşmuştu. Thor Ragnarok Türkçe dublaj izle seçeneğiyle internet sitemizde bulabileceğiniz film, bugüne kadar Türkiye’de kasım ayı içerisinde 770 bin kişi tarafından izlenmiştir. Filmin ilk ay gelirleri ise Amerika Birleşik Devletleri’ndeki verilere göre 300 milyon dolara yaklaşmış durumda.
Senaryosunun orijinalliği, animasyonlar, çekici kamera açıları ve unutulmaz sahneleri ile Thor’un bu üçüncü filmini muhakkak izlemelisiniz.

  1. Marvel’ın en sevdiğim serilerinden bir tanesi.Kesinlikle mükemmel bir filmdi.Bazıları her ne kadar bekleneni vermediğini söylese de Hulk ile beraber harika eğlenceli olmuş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir